نقش اساسی راهنمایی های قانون جذب در کسب شادی، روابط موفق و پول

قانون جذب قدرتمندترین قانون جهان است. درست مثل گرانش، همیشه در اثر است، همیشه در حرکت است. در همین لحظه در زندگی شما کار می کند. شما همیشه در حال خلقت هستید. شما در هر لحظه از هر روز واقعیت هایی را ایجاد می کنید. شما با هر اندیشه آینده خود را می آفرینید: آگاهانه یا ناخودآگاه. نمی توانید از آن جلوگیری کنید و تصمیم به ایجاد آن ندهید زیرا ایجاد هرگز متوقف نمی شود.
دانستن اینکه چطور قانون جذب کلید اساسی موفقیت شماست، بسیار مهم است. اگر می خواهید زندگی خود را تغییر دهید و به خود قدرت دهید تا آینده ای شگفت انگیز ایجاد کنید، باید نقش خود را در قانون جذب درک کنید.

انتظار معجزه داشته باشید.

قانون جذب امکان های نامتناهی، فراوانی و شادی بی نهایت را فراهم می کند. برای انجام این کار هیچ مشکلی قائل نیست و می تواند زندگی شما را از هر لحاظ تغییر دهد.
برای اینکه بفهمید قانون جذب در زندگی شما چگونه کار می کند، باید به چند مورد توجه کنید. در این بخش قانون جذب را توضیح خواهیم داد و نکاتی کلیدی بکارگیری آن برای تسلط بر زندگی و کسب موفقیت در هر زمینه شرح خواهد داده شد.

آیا با تعریف قانون جذب آشنایی دارید؟ قانون جذب چیست؟

به عبارت ساده، قانون جذب می گوید که شما هر آنچه را که بر آن متمرکز هستید، وارد زندگی خود خواهید کرد. هرچه انرژی و توجه خود را به آن بسپارید، به شما باز خواهد گشت.
بنابراین، اگر در زندگی خود متمرکز بر موارد خوب و مثبت باشید، به طور خودکار چیزهای خوب و مثبت بیشتری را در زندگی خود جذب خواهید کرد. اگر بر کمبود و منفی متمرکز باشید، این همان چیزی است که به زندگی شما جذب می شود.

در ادامه نحوه عملکرد قانون جذب بیان شده است:

اگر جذابیت هایی مانند احساس هیجان، اشتیاق، خوشحالی، شادی، قدردانی و یا فراوانی دارید، می توانید انرژی مثبت بفرستید.
از طرف دیگر، اگر احساس بی حوصلگی، اضطراب، استرس، عصبانیت یا ناراحتی می کنید، انرژی منفی ارسال می کنید.
جهان از طریق قانون جذب، با شور و شوق به هر دو این ارتعاشات پاسخ می دهد. آن تصمیم نمی گیرد که کدام یک برای شما بهتر است، فقط به هر انرژی که ایجاد می کنید پاسخ می دهد و همین مقدار را به شما می دهد. شما دقیقا همان چیزی را که ارسال کرده اید، دریافت خواهید نمود.
هر چیزی را که در هر زمان معینی فکر می کنید و احساس می کنید، اساسا درخواست شما از جهان برای همین مورد است. از آنجا که ارتعاشات انرژی همان فرکانس ها انرژی را به شما باز می گرداند، باید اطمینان داشته باشید که بطور مداوم انرژی، افکار و احساساتی را که می خواهید تجربه کنید، ارسال کنید.
فرکانس های انرژی شما با آنچه که می خواهید در زندگی خود جذب کنید باید هماهنگ باشد.

نحوه استفاده از قانون جذب

هنگامی که قانون جذب و چگونگی عملکرد آن را فهمیدید، می توانید آگاهانه و از روی عمد زندگی بهتری ایجاد کنید.
با قانون جذب می توانید به موقعیت هایی که در طول روز به وجود می آیند پاسخ متفاوت دهید.
شما با قانون جذب می توانید متفاوت فکر کنید.
شما می توانید بیشتر مواردی را که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید تجربه کنید.
با مدیریت افکار و احساسات خود می توانید به طور آگاهانه در ایجاد آینده خود شرکت کنید.
استفاده از قانون جذب یک فرایند سه مرحله ای است: بپرسید، ایمان داشته باشید و دریافت کنید. در ادامه جزئیات هر مرحله شرح داده خواهد شد:

۱. از جهان فقط بخواهید

هر روز، شما درخواست هایی را به جهان و همچنین به ذهن ناخودآگاه خود به شکل افکار ارسال می کنید: به معنای واقعی کلمه، آنچه را که فکر می کنید، درباره آن می خوانید، درباره آن صحبت می کنید و توجه خود را بدان جلب می کنید. متأسفانه، آنچه که ما به آن توجه می کنیم اغلب تصادفی است و عمدی نیست، در حقیقت شما به سادگی به موقعیت ها پاسخ می دهید.
از آنجا که قانون جذب می گوید که شما به هر چیزی انرژی، تمرکز و توجه خود را به طور خواسته یا ناخواسته اختصاص دهید، وارد زندگی خود خواهید کرد. شما باید درباره آنچه فکر و احساس می کنید، باید آگاه تر شوید.
برای اینکه در مورد افکاری که به جهان ارائه می دهید، بیشتر هدفمند شوید، باید تصمیم بگیرید که چه می خواهید و احساساتی را که هنگام رسیدن به آنها تجربه خواهید نمود را باید تمرین کنید.

اگر میخواهید تمرینات فوق العاده ای در مورد قانون جذب یاد بگیرید مقاله تمرین قانون جذب را حتما مطالعه کنید

برای مثال شما می خواهید حرفه ای را تغییر دهید، به یک کشور دیگر بروید، یک جایزه حرفه ای مهم را بدست آورید، برنامه تلویزیونی خود را داشته باشید یا از یک بیماری اساسی بهبود یابید.
وقتی به هدف خود رسیدید، چه احساسی خواهید داشت؟
در طول روز چه کاری انجام می دهید؟
با چه کسی وقت می گذارید؟
هرچه بیشتر روی آنچه می خواهید تمرکز کنید و صحبت کنید(به جای آنچه نمی خواهید)، سریعتر رویاها و اهداف خود را به دست خواهید آورد.

۲. در رسیدن به خواسته هایتان اعتقاد و ایمان داشته باشید

باور رسیدن به خواسته ها چه معنایی دارد؟
این به معنای حفظ یک امید مثبت است، روز خود را با اطمینان طی کنید – این را بدانید که آینده خود را در اختیار قدرت هایی قرار داده اید که بیشتر از شما هستند. با این اطمینان تصمیم می گیرد که آنچه می خواهید، کاملا اتفاق بیافتد.
این باور همیشه آسان نیست. بسیاری از مردم اعتقادات محدودی دارند که باعث می شود از زندگی فراوان و شادی خودداری کنند. اگر شما هم جزو این افراد هستید، بدانید که ابتدا باید اعتقادات محدودکننده خود را به افکاری که شایسته، دوست داشتنی، مطلوب و توانا هستند، تغییر دهید. اعتقادات شما بایستی به اندازه کافی هوشمند، به اندازه کافی قوی، به اندازه کافی جذاب، به اندازه کافی غنی و به اندازه کافی خوب باشد.
وقتی باور کنید که آنچه را که می خواهید به دست خواهید آورد، بخش دوم معادله اقدام است.
انجام کارهایی که نتیجه دلخواه شما را ایجاد می کند و این باور را تأیید می کند که آنچه می خواهید در دسترس است.

۳. با ایجاد یک بازی ارتعاشی برای خواسته خود، آنچه را می خواهید دریافت کنید

جهت رسیدن به هدف مورد نظر خود، برای بازی هایی که می خواهید به زندگی خود جلب کنید، باید یک “مسابقه ارتعاشی” را آغاز کنید.
ساده ترین راه برای تبدیل شدن به یک مسابقه ارتعاشی تمرکز بر ایجاد احساسات مثبت عشق، شادی، قدردانی در طول روز است. در حقیقت، افکار شما همیشه احساسات را ایجاد می کند، بنابراین مهم است که وقتی احساسات شما منفی می شوند بایستی آنها را به سمت احساسات مثبت سوق دهید.
مانند همه چیز دیگر، این کار به زمان و تمرین نیاز دارد. با این حال، هرچه بیشتر تلاش خود را برای جذب آنچه می خواهید انجام دهید، رسیدن به هدف آسان تر خواهید شد.
در این زمان می توانید به انتظار معجزه باشید.

قانون جذب پول

اگر می خواهید در زندگی خود وفور مالی ایجاد کنید، باید با استفاده از قانون جذب و تمرکز روی سعادت و پول در زندگی خود شروع کنید.

۲ تا مقاله به شما پیشنهاد میکنم : قانون جذب ثروت و جذب فوری ثروت

قانون جذب در عشق و روابط

اگر می خواهید در زندگی خود وفور عشق ایجاد کنید، پس بر عشق متمرکز شوید. عشقی داشته باشید که می خواهید جذب کنید.
روی هر آنچه که هست تمرکز کنید و بخواهید که بیشتر از آنها را در زندگی خود تجربه کنید و به یاد داشته باشید نکته اصلی در قانون جذب سپاسگزاری هستید.
قدردانی خود نوعی فراوانی است و فرکانس ارتعاش قدردانی به طور ناخودآگاه به خودمان می رسد.

عاشقانه ترین و صمیمانه ترین رابطه را داشته باش

دوره رایگان روابط عاشقانه ( ۳ ویدیو آموزشی کامل و کاربردی ) فقط روی لینک زیر کلیک کن

دوره رایگان ساخت روابط عاشقانه

قانون جذب در مراقبه

هر روز وقتی بگذارید تا از شلوغی و سر و صدا دور شوید. تعهد روزانه برای گذراندن وقت در یک مکان آرام، باعث ایجاد آرامش درونی شما خواهد شد.
ما به یک زمان و مکان در زندگی خود نیاز داریم تا به خاطر بیاوریم که واقعا چه کسی هستیم، چه چیزهایی برایمان مهم هستند و حقیقت شخصی ما چیست. بایستی روح خود را آرام کنیم.
می توانید بیاموزید که چگونه به روش های مختلف مراقبه کنید، اما به طور کلی، این موارد شامل ساکت ماندن برای یک دوره زمانی است و توجه شما را به نفس خود یا مانترا به نوعی متمرکز می کند.
در ابتدا که به تمرین مدیتیشن می پردازید، افکار شما به هم می خورد و در ابتدا ذهن شما سرگردان خواهد شد. به یاد داشته باشید وقتی چنین اتفاقی افتاد، خودتان را سرزنش نکنید. این فقط بخشی از یادگیری نحوه مراقبه است.

اگر قبلا مدیتیشن نکرده اید، در اینجا یک ساختار ساده از تمریناتی که می توانید برای شروع استفاده کنید وجود دارد:

مکان آرامی پیدا کنید، چشمان خود را ببندید و به کند کردن تنفس خود توجه کنید.
یک کلمه یا عبارت برجسته را تکرار کنید.
به حال خلوت توجه کنید.
تصور کنید که توسط یک هاله نور احاطه شده اید.
تمرین منظم مراقبه به شما کمک می کند تا ذهن خود را از حواس پرتی و افکار مزاحم پاک کنید و ارتباط معنوی تان را تقویت کنید. این کار روح را تجدید می کند و بدن را آرام می کند.

نقل قول های قانون جذب

در طول تاریخ، بزرگترین ذهن و معلمان و رهبران معنوی به حقیقت قانون جذب اشاره داشته اند. این افراد قدرتی را که افکار ما در طول زندگی ما دارند، می دانستند. در اینجا ۱۰ نقل قول قانون جذب برای برخی از الهامات بیان شده است.

“آینده شما با کاری که امروز انجام می دهید، ایجاد می شود.” – رابرت کیوساکی

“جهان در حال تغییر است. زندگی ما همان چیزی است که افکار ما آن را می سازند. “- مارکوس اورئلیوس آنتونینوس

“اگر کاری را انجام دهید که همیشه انجام داده اید، آنچه را همیشه بدست می آورید دریافت خواهید کرد.” – آنتونی رابینز

“این که زندگی برای شما اتفاق بیفتد غیر مسئولانه است. خلق روز خود حق الهی شماست. “- رامته

“شما همان چیزی هستید که در تمام طول روز فکر می کنید.” – دکتر رابرت شولر

“همه ما آنچه هستیم نتیجه همان چیزی است که ما فکر کرده ایم.” – بودا

“هنگامی که شما تصمیم می گیرید، جهان توطئه می کند تا آن را عملی کند.” – رالف والدو امرسون

“من اعتراف می کنم که افکار بر روی جسم تأثیر می گذارند.” – آلبرت انیشتین

“اکنون به طور علمی ثابت شده است که یک فکر مثبت صدها بار قدرتمندتر از یک فکر منفی است.” – مایکل برنارد بکویت

“آنچه ذهن انسان می تواند تصور و باور کند، خود انسان می تواند به آن برسد.” – ناپلئون هیل

 

نکاتی درباره قانون جذب برای اجازه دادن به آن در زندگی

اکنون که کمی بیشتر در مورد نحوه شرکت در فرایند قانون جذب می دانید، می توانید مسئولیت همه چیزهایی را که در حال حاضر در زندگی تان اتفاق می افتد را به عهده بگیرید.
اکنون که از نقشی که در ایجاد زندگی خود دارید آگاه هستید، دیگر نمی توانید آینده خود را بطور تصادفی یا به طور پیش فرض خلق کنید!
این مسئله را به ذهن خود بسپارید، زیرا این لحظه شماست، زمان شما برای شروع آگاهانه و عمدی در ایجاد آینده مورد نظرتان ایجاد می شود.
۱. در قانون جذب افکار شما خواسته های شما را تعیین می کند
افکار شما قدرتمند است. آنها واقعی هستند، قابل اندازه گیری هستند، انرژی هستند. تک تک فکرهایی که شما دارید بیانگر خواسته های شما به جهان است.
افکاری که امروز فکر می کنید، احساسی که امروز احساس می کنید و اقداماتی که امروز انجام می دهید، فردا تجربیات شما را تعیین می کند.
بنابراین ضروری است که شما بیاموزید که فکر کنید و به گونه ای مثبت رفتار کنید که همسو با آنچه در نهایت می خواهید، باشید و در زندگی تجربه کنید.
۲. در قانون جذب محدودیتی برای داشتن رویای بزرگ وجود ندارد
رویاها یا دید خود را با کاربردها و احتمالات سانسور نکنید. لازم نیست هر قدمی را که برای رسیدن به اهداف خود بر می دارید بدانید. فقط تصمیم بگیرید که به دنبال چه هستید. بدانید که شما سزاوار آن هستید.
باور کنید که می توانید آن را داشته باشید، سپس آن را رها کنید و بگذارید خود ادامه یابد.
۳. در قانون جذب از تأییدات مثبت استفاده کنید
تأییدها به سادگی اعتقادات مثبت شما در مورد خود و زندگی را تأیید می کنند. هر فکری که می کنید و هر کلمه ای که می گویید تصدیق کننده است. افکار و سخنان شما اظهاراتی از فکر شما است و جهان را چگونه درک می کنید.
تأییدات مثبت و قوی، ابزار قدرتمندی برای تغییر و تحول در خود است و آنها یک عنصر اصلی در ایجاد زندگی مورد نظر شما هستند.
۴. در قانون جذب اهداف خود را روشن کنید
محدودیتی در رویاها و اهداف شما وجود ندارد. تمام دنیا آنجاست که فقط منتظر شما هستند. در قانون جذب این یک روش الهام بخش است که ممکن است بخواهید آن را نیز امتحان کنید.
یک فرایند عالی برای شفاف سازی برخی از اهداف و رویاهای طولانی مدت زندگی شما این است که لیستی از ۱۰۱ اهدافی را که دوست دارید قبل از مرگ به دست بیاورید تهیه کنید.
۵. از یک چشم انداز برای جذب منابعی که در دستیابی به اهداف شما کمک می کنند، استفاده کنید
داشتن یک تمرین روزانه بینایی باعث می شود ذهن شما روی اهداف تان متمرکز شود.
سعی کنید از همزمانی شگفت انگیز موجود در زندگی خود آگاه شوید. هرگونه افکار یا احساسات منفی را از بین ببرید.
هرگونه شک و تردید را از بین ببرید و سپس هر روز اقداماتی انجام دهید که شما را به سمت هدف خود و تحقق رویاهایتان سوق می دهد. شک در قانون جذب مخرب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.