ارتعاش فکری

همه افراد روی کره زمین افکار از ذهنشان عبور می‌کند، هر فکر دارای یکسری ارتعاشات و فرکانس‌های خاص خودش است و بر اساس ارتعاش فکری که ارسال می‌شود نتایجی در زندگی خود دریافت می‌کنند.

خب ما می‌خواهیم در مورد این ارتعاش فکری صحبت کنیم.

ارتعاش چیست؟

نوساناتی حول یک نقطه خاص را ارتعاش می‌گویند. مثلاً حرکت آونگ.

فرکانس چیست؟

تعداد دفعات ارسال ارتعاش در واحد زمان است.

ارتعاش فکری چیست؟

ارتعاشات فکری قابل‌رؤیت نیستند، دقیقاً مثل ارتعاشات و فرکانس‌های یک گوشی موبایل، یک بی‌سیم هستند. هر فکر ارتعاشی به جهان ارسال می‌کند و منبعی در جهان وجود دارد که این ارتعاشات را دریافت می‌کند، بررسی می‌کند و شبیه خودش را مجدد به سمتش هدایت می‌کند.

 

ارتعاش فکری

چطور می‌توانیم ارتعاشات بهتری را دریافت کنیم؟

شما فرض کنید که یک رادیو در دست دارید و ۲ تا موج وجود دارد یکی روی عدد ۵۰ یکی ۱۰۰، شما دوست دارید که موج ۱۰۰ را دریافت کنید چکار باید بکنید؟

دقیقاً باید موج رادیو را هم‌روی عدد ۱۰۰ تنظیم کنید.

پس اگر می‌خواهید که ارتعاشات و فرکانس‌های بهتری را دریافت کنید باید فرکانس خودتان را روی همان تنظیم کنید.

خیلی از افراد فرکانسشان را اشتباه تنظیم کرده‌اند

به‌واسطه برنامه‌ها و سمینارهایی که در شهر مختلف داشته‌ام و با افراد مختلفی صحبت کرده‌ام متوجه شدم که اکثر افراد فرکانس و ارتعاش فکری خودشان را دقیقاً روی چیزهایی تنظیم کرده‌اند که دوست ندارند روی مواردی است که اصلاً نمی‌خواهند، اما اصرار زیادی دارند که روی همین فرکانس‌ها بمانند و جالب است که انتظار دارند چیزهای بهتری را تجربه کنند. دقیقاً مثل این است که شما رادیو را روی فرکانس رادیو جوان تنظیم کرده باشید و انتظار داشته باشید که رادیو ورزش را بگیرید. خنده دارد نیست؟

این موضوع من در کتاب جدیدم که تا چند وقت آینده چاپ می‌شود بازکرده‌ام و تکنیک‌ها و تمرین‌هایی ارائه کرده‌ام که چگونه دقیقاً از چیزهای که نمی‌خواهیم به نفع خودمان استفاده کنیم.

 

ارتعاش فکری

 

خب اصلاً چطور فرکانس ما تنظیم می‌شود؟

توسط راه‌های مختلف ما می‌توانیم فرکانس‌ها و ارتعاش فکری خودمان را تنظیم کنیم، مثل خود فکر، توجه کردن، صحبت کردن، دیدن و …

بیاید یکی از این موارد را بررسی کنیم مثلاً صحبت کردن.

زمانی که پای صحبت افراد می شینیم، می‌بینیم که عموم افراد از چیزهایی صحبت می‌کنند که نمی‌خواهند مثلاً رکود اقتصادی، کمبود پول، نداشتن مشتری، درآمد پایین و … اما چه چیزی می‌خواهند؟ ثروت زیاد، رونق اقتصادی، درامد بالا و … آیا امکان‌پذیر است؟ قطعاً خیر.

خب باید بیشتر بر روی کلاممان توجه داشته باشیم و حواسمان باشد که در مورد چیزهایی صحبت کنیم که دوست داریم داشته باشیم و نه آن چیزهای که نداریم.

خب شاید بپرسید که ما در مورد چیزهایی صحبت می‌کنیم که می‌بینیم؟ یعنی واقعیت انکار کنیم؟

من یک سؤال دیگِ از شما دارم

واقعیت یعنی چی؟

احتمالاً جوابتان یکی از این موارد است که: آن چیزی که می‌بینیم، اون چیزی که هست و …

من جواب دیگری برای شما دارم. واقعیت آن چیزی است که خودتان برای خودتان می‌سازید.

بله دقیقاً. شما می‌توانید واقعیت زندگی خودتان را متحول کنید به شرطی که بخواهید.

مهم نیست که الآن چه می‌بینید که این خودش نتیجه افکار و فرکانس‌ها و ارتعاش فکری گذشته شماست و با توجه کردن بیش‌ازحد به آن فقط همان را گسترش می‌دهید.

شما می‌توانید با تغییر ارتعاش فکری خود و توجه کردن به چیزهایی که می‌خواهید، صحبت کردن در مورد آنچه دوست دارید تجربه کنید، می‌توانید واقعیت زندگی خودتان را آن‌طور که دوست دارید بسازید.

پس تمرین شما این باشد که از این به بعد توجهی به واقعیت فعلی نداشته باشید، فکر کنید ببینید چه می‌خواهید و فقط به آن توجه کنید، صحبت کنید و …

من به شما تضمین می‌دهد که زندگی شما متحول می‌شود.

این تجربه چندین ساله زندگی من است و دقیقاً از همین روش استفاده کردم و توانستم به‌طور کامل در تمام جنبه‌ها، زندگی خودم را متحول کنم.

نه‌تنها من بلکه تمام افرادی که در دوره‌ها و کلاس‌های حضوری من شرکت کرده‌اند دقیقاً همین اتفاق برایشان رخ‌داده است.

اگر من توانستم شما هم می‌توانید به شرطی که تمرین کنید.

ارتعاش فکری من چیست؟

برای آنکه متوجه شویم در حال حاضر چه نوع ارتعاشی را ارسال می‌کنیم یکی از راه‌هایش نگاه کردن به نتایجی که گرفته‌ایم است. هر تجربه و نتیجه‌ای که در زندگی خود گرفته‌ایم گواه ارتعاش فکری ماست. یکی دیگِ از راه‌هایش بررسی کردن افکار و کلاممان در طول روز و شب است با بررسی دقیق‌تر این دو مورد می‌توانیم متوجه شویم که در حال حاضر چه ارتعاش فکری را ارسال می‌کنیم.

سخن پایانی

خب تا الآن متوجه شدیم که هر فکر ما دارای یک ارتعاش است و این ارتعاش به سمت منبع جهان می‌رود و مشابه همان دوباره به مست ما برمی‌گردد و اگر می‌خواهیم چیزهای بهتری را دریافت کنیم باید ارتعاش فکری ارسال را تغییر دهیم که این مورد را توضیح دادیم می‌توانیم با تغییر کلاممان اصلاح کنیم.

اگر همچنان کارهای قبلی را انجام می‌دهید و انتظار دارید که نتایج جدید در زندگی خود بگیرید کاملاً در اشتباه هستید.

فکرتان را تغییر دهید زندگی‌تان تغییر می‌کند.

 

 

 

۹ دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.