قانون جذب مردان

احتمالا تا الان چیزهایی در مورد قانون جذب یا قانون جذب مردان شنیده یا خوانده باشید، اگر چرخی در سات ما زنده باشید مقالات و فایل های رایگان زیادی وجود دارد که در مورد قانون جذب و ارتباطاش با اتفاقات زندگی شما صحبت کرده است. شاید فکر کنید که راز جذب صرفا برای ثروت یا رسیدن به یکسری دارای ها باشد، اما می بایست بدانید که از این قوانین برای جذب عشق یا جذب مرد دلخواه می توانید استفاده کنید. ما در مقالات مختلف بخث درستی این قانون رو بررسی کرده ایم همچنین در مقاله قانون جذب در قرآن به آیاتی اشاره میکنیم که درستی این قانون را در قرآن توضیح میدهد. و در این مقاله قصد داریم به بررسی و ارائه نکات کاربری برای جذب مرد مورد علاقه با قانون جذب بپردازیم.

افراد بسیاری به دنبال قانون جذب مردان هستند و با روش های گوناگونی نیز مواجه می شوند که در برخی موارد، بعضی از این روش ها کارایی چندانی نداشته و فقط جنبه ی تبلیغاتی دارند.

قانون جذب مردان

 

دوره رایگان جذب عشق

 

قانون جذب مردان چیست ؟

قانون جذب مردان می گوید که هر اتفاق مثبت یا منفی که برای شما رخ داده است مورد توجه خود شما بوده است. ممکن است شما آن را با نیت جذب کرده باشید یا ممکن است ناخودآگاه آن را جذب کرده باشید، اما همه را با ذهن خود و به یک روش جلب کرده یا آن را ایجاد کرده اید.

یکی از اصلی ترین مباحث قانون جذب این هست که شا مسئول تمام اتفاقات زندگی خود هست و این خیلی خوب هست به این جهت که شما میتوانید اتفاقات زندگی تا را همانطور که دوست دارید خلق کنید. فقط موضوع اینجا هست که باید بدانیم تمرکز و توجه ما هست که آگاهانه یا ناآگاهانه اتفاقات زندگی ما را می سازد. همانطور که در خط بالا گفتیم این ذهن ما هست که مسیر زندگی مان را مشخص می کند. در حقیقت افکار و توجه لحظه لحظه ما در زندگی و کسب و کارمان جنس اتفاقاتی که باید وارد زندگی شود را تعیین می کند. به همین در حوزه ارتباطات و عشق هم اثر بسیار زیادی دارد و اغلب افرادی که از روابط خود رضایت ندارند و یا هنوز نتوانسته اند رابطه دلخواه شان را بسازند به این جهت هست که هنوز شناخت درست و کافی از این قوانین ندارند.

قانون جذب مردان

قانون جذب می گوید که شما با ذهنیت و عملکردتان زندگی تان را می سازید، افکار و توجه شما باور های شما را می سازد و باورهای شما باعث عملکردتان می شود. و در نهایت این عنلکرد شما هست که زندگی تان را خلق می کند.

در بخش قانون جذب مردان، خیلی از خانم ها متاسفانه نمی توانند باور های مناسبی داشته باشند، یک بخش عمده ای از این افکار به خاطر شرایط مذهبی هست، و بخش دیگری هم می تواند از خانواده نشات گرفته باشد.

برای اینکه بتوانید در این امر به نتیجه دلخواه برسید باید بتوانید افکار و تمرکز و توجه تان را مدیریت کنید ، یعنی چی ؟ یعنی اینکه از این لحظ بع بد مراقب این باشید که به چیزهایی فکر میکنید و به چه چیز هایی توجه میکند، اغلب اوجه شما باید روی اهدفاتان باشد، شرایط آینده خود را در کنار مرد ایده آل تان ببینید، چه احساسی را آن موقع تجربه میکنید، بتوانید آن شرایط را در ذهن خود تصور کنید. این یکی از راه های توجه کردن است.

ممکن است خیلی از خانم ها به خاطر اینکه خانم هستند از اینکه پیش قدم شوند و یا حتی به صورت ذهنی به خواسته خود یعنی داشتن یک رابطه عالی در کنار یک مرد عالی ، خجالت بکشند و نتوانند درست این کار را انجام دهند.

در ادامه تکنیک ها و راهکارهایی را جلوی پای شما قرار میدهیم که در این قانون جذب مردان بتوانیم مسیر شما را سهل و آسان کنیم.

قانون جذب مردان

قانون جذب مردان چگونه عمل می کند؟

با استفاده از موارد زیر می توانید از قانون جذب مردان استفاده کرده و امیدواریم که در این راه نیز موفق باشید. این موارد عبارتند از:

قانون جذب مردان را درک کنید

و بپذیرید که چگونه می تواند برای شما یا علیه شما کار کند، و شما چگونه می توانید آن را انجام دهید.
این واقعیت را بپذیرید که خودتان واقعیت را ایجاد می کنید- این قانون جذب مردان دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید حتی به طور ناخودآگاه. علاوه بر این، بپذیرید و درک کنید که قانون جذب مردان به احساس شما و وضعیت کنونی شما پاسخ می دهد.
اگر در حالت خشم و نارضایتی قرار دارید، نمی توانید عشق و ارتباط را دریافت یا آشکار کنید. به معنای واقعی کلمه ممکن نیست زیرا فرکانس ها با یکدیگر مطابقت ندارند. شما می توانید همسرتان را مقصر بدانید یا می توانید درک کنید و بپذیرید که دقیقا آنچه را که دریافت می کنید، دقیقا همان چیزی است که باید دریافت کنید.

داستان قانون جذب به این شکل هست که باید با خواستههای خود هماهنگ شوید، به اصطلاح هم فرکانس شوید، اگر میخواهید مرد ایده آل تان را به سمت خودتان جذب کنید باید بدانید که نیاز هست با آن شرایطی که میخواهید یکی شوید یعنی هم انرژی و هم فرکانس شوید. زمانیکه اخساس خوبی نداشته باشید عنی هم فرکانس نیستید، زمانیکه احساس خشم یا کینه دارید یعنی هم فرکانس نیستید، زمانیکه احساس ترس و نگرانی دارید یعن هم فرکانس نیستید.

قانون جذب مردان

برای جذب مردان قصد داشته باشید که از قانون جذب مردان استفاده کنید.

اگر می خواهید از قانون جذب مردان برایرسیدن به رابطه عاشقانه استفاده کنید، باید این را بدانید که باید تعهد لازم داشته باشید و  این کار بخشی از هدف شما شود. خیلی از افراد زمانیکه رو می آورند به قوانین جذب ، به صورت شگفت زده یا جو زده عمل می کنند، یعنی چی ؟

یعنی اینکه ابتدای کار که یک آشنایی کمی از این قانون پیدا میکنند، خیلی به لحاظ انرژی سطح بالایی را بدست می آورند و خیلی امیوار می شوند که می توانند به خواسته خود برسند، این عالیه! اما مشکل اینجاست که نمی توانند این امر را در طولانی مدت حفظ کنند. یعنی در ابتدای کار بسیار با انرژی و با احساس شروع به تمرین می کنند، اما بعد از چند روز یا چند هفته یا حتی چند ساعت، اون انرژی اولیه را از دست می دهند و تلاش و تمریناتشان تقریبا به صفر می رسد.

این روند رو در اکثر تصمیمات افراد میبینیم، به این جهت که انسان دنبال این هست که به زودی نتیجه بگیرد، ما واقعیت این هست که هر اتفاق و نتیجه ای زمانی رخ میدهد که به شکل درست از آن استفاده کنید و اجازه بدهید زمان مناسبش طی شود!

ما نمی دانیم که دقیقا زمان نتایج کی هست؟ واسه همین وقتی که شخص شروع به تمرین میکند انتظار دارد که همان روز یا هفته اول به خواسته اش برسد، اصلا مشخص نیست که در این زمان محدود اتفاق بیوتد یا نه! اما مهم این هست که شما باید بدانید که در این قانون ( قانون جذب مردان ) صبر بسیار موضوع مهمی هست، صبر با امید داشته باشید، متهد به انجام تمرینات باشید، زود ناامید نشوید. آن وقت معجزات را در زندگی خود می بینید.

• برای استفاده از قانون جذب مردان وضوح مطلق ایجاد کنید.

وضوح کامل یعنی اینکه دقیقا بدانید چه چیزی می خواهید؟ خیلی از خانم پیام میدهند که من میخواهم کی ازدواج موفق داشته باشم چکار باید یکنم؟ از آنها سوال میکنم که دقیقا منظورت از یک ازدواج موفق چی هست؟

اغلب نمی توانند جواب بدهند، چون برای خودشان هم واضح نیست که ازدواج موفق یعنی چی؟

با چه نوع مردی؟
این شخص باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
دوست دارند چه شرایط احساسی را تجربه کنند؟
دوست دارند با همدیگر به چه اهدافی برسند؟
دوست دارند چطور با هم صحبت کنند؟
دوست دارند در کنار همدیگر چه رفتاری داشته باشند؟

متوجه منظور من از وضوح خواسته تان می شوید؟

برای استفاده از قانون جذب مردان باید سفر کنید به آینده و خودتان را وسط هدفتان ببینید! و بعد آن شرایط را برای خودتان به متن بکشید

ابتدا سعی کنید به آینده بروید یعنی لحظه ای که دقیقا به هدف خود رسیده اید، لطفا بدون پیش داوری این کار را انجام دهید، یعنی بدون هیچ محدودیتی ، نگید من که قیافم خوب نیست، من که پول ندارم، من که خانوادم فلان و … که اثر بزاره روی تجسم و تصویرسازی ذهنی شما.

بدون هیچی محدودیتی فقط ببینید که به هدف رسیدید

بعد از آن دقیقا آن شرایط را سعی کنید طوری احساس کنید که حالتان خوب باشد، و هر افاقی که رخ می دهد، شکل این رابطه، ویژگی ها شخص و رابطه و … هرچیزی که به هدف شما مربوط می شود را بنویسید.

این میشود وضوح و شما به روشنی می توانید هدفتان را ببینید و بنویسید.

 

قانون جذب مران

• در قانون جذب مردان از تکرار استفاده کنید

برای این که بتوانید باور کنید که این اتفاق می افتد و شما یتوانید از قانون جذب مزدان استفاده کنید تا به هدفتان برسید این هست که بارها و بارها تکرار کنید.

چه چیزی را ؟ هر رفتاری که متناسب این شرایط هست و احساس خوبی به شما میدهد را بارها تکرار کنید.

مثلا جملاتی که در بالا و تمرین قبلی نوشتید را بارها بخوانید ( حداقل روزی ۲ بار )

تجسم و تصویر سازی ذهنی که جلوتر توضیح دادیم را سعی کنید تکرار کنید

این برنامه را جزئی از تمرینات روزانه خود کنید تا با تکرار این ها باور قدرتمندتری  در ذهن شما شکل بگیرید.

 

اما نکاتی نیز وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها این قانون جذب مردان را کامل تر نمایید.

که شامل موارد زیر هستند:

۱. برای استفاده از قانون جذب مردان می بایست متفاوت فکر کنید.
می توانید در مورد چیزهایی که می خواهید بیشتر در زندگی خود داشته باشید تمرکز کنید و بر روی آن فکر کنید.
همچنین می توانید بیشتر مواردی را که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید تجربه کنید و با مدیریت افکار و احساسات خود می توانید در ساخت آینده خود شرکت کنید.

خیلی از افراد در این زمینه برعکس عمل میکنند.
اگر میخواهی نتایج متفاوت تری بگیری، باید متفاوت از اکثریت جامعه فکر کنی.

اکثریت جامعه تمرکزشان روی این هست که در شرایط فعلی نمی توان ارتباط خوبی داشت، الان همه دنبال رابطه های زودگذر هستند، شرایط اردواج سخت شده و …

لطفا اگر ذهنت میگوید که خب این واقعیت جامعه هست، باز هم داری شبیه همه فکر میکنی، آی واقعا برای همه همین شرایط هست ؟ یا هستند افرادی که در این شرایط هم میتوانند رابطه خیلی خوبی را تجربه کنند.

چرا تو جز این گروه نیاشی، برای اینکه بتوانی وارد این گروه شوی، کلیدش متفاوت فکر کردن است، فکر و توجه کردن به چیزیهایی که مطابق خواسته هایت هست، مطابق اهدافت هست، حس خوبی را در دلت می سازد، آن وقت آرام آرام تو هم وارد دسه جدیدی از مردم می شوی که یک ارتباط و رابطه فوق العاده رو می توانند تجربه کنند.

تمرکزتون روی خواسته هاتون باشه نا ناخواسته ها

برای تمرین این مورد سعی کنید فقط ویژگی های مثبت افراد و شرایط را ببینید.

سعی کنید با دیگران بحث نکنید

سعی کنید شکایت و گله کنار بگذارید.

 

قانون جذب مردان

تمرین های روزانه برای بهره بردن از قانون جذب مردان

در زیر تمرین هایی را بازگو می کنیم که برای استفاده از قانون جذب مردان بسیار مفید و موثر هستند.
اگر قبلا مدیتیشن نکرده اید، در اینجا ساختار ساده ای از تمرینات که می توانید برای شروع استفاده کنید وجود دارد.
۱. مکانی آرام پیدا کنید، چشمان خود را ببندید و به کند کردن تنفس خود توجه کنید.
۲. یک کلمه یا عبارت برجسته را تکرار کنید.
۳. ذهن خود را به محلی خلوت هدایت کنید.
۴. آن شرایط ایده آل در مورد روابط تان را تصور کنید

تمرین منظم مراقبه به شما کمک می کند تا ذهن شما از حواس پرتی پاک شده و به سوی تقویت افکار مثبت و ارتباط معنوی پیش بروید. این تمرین روح را تجدید کرده، بدن را آرام می کند و به روح آرامش می بخشد.

تمرین شکرگزاری را دست کم نگیرید

قوی ترین ارتعاش و فرکانس که میتوانید به جهان ارسال کنید، فرکانس شکرگزاری است، لزومی ندارد حتما در مورد روابط و مرد ایده آل تان باشد، فقط کافی شکرگزار باشید، آن وقت میبینید که اتفاقات جدید در زندگی تان رقم میخورد، اما وقتی میگویید من تا فلانی نیاد و ارتباط خوبی نداشته باشم حالم خوب نیست و شکرگزار شرایط نباشید، مطمئن باشد که قانون جذب مردان علیه شما رفتار میکند و اوضاع از این که هست بدتر هم می شود.

یادت باشد که:

شکر نعمت نعتت افزون کند

کفر نعمت از کفت بیرون کند

شکرگزاری را تمرین کنید ، بابت خودتون، بایت ویژگی های خودتون، بایت شرایطی که در آن زندگی می کنید، بابت داشته هایی که دارید و …. شکرگزار خداوند باشید.

به قول قرآن اگر شکرگزاری کنید من شما را زیاد میکنم ( ابراهیم ۷ )

 

قانون جذب مردان در یک کلام

قانون جذب یک روش اصولی هست که به شما کمک می کند بتوانید به خواسته های دست پیدا کنید

برای اینکه بتوانید این قانون در به خدمت خود بگیرید، اولین مورد این هست که بپذیرید همچین قانونی وجود دارد و عمل میکند، اگر با شک و تردید سراغ ین موضوع آمدید به شما جواب نمی دهد، زمانی می توانید با قدرت از این امکان استفاده کنید که به عملکرد و این قانون ایمان داشته باشید.

و در گام بعدی متعهد به استفاده کردن از این موضوع باشید، اینکه فقط بدانید قانون جذب مردان چطور عمل میکند اثری در نزدگی شما ندارد، بلکه این تعهد شما به عمل کردن به قوانین هست که در نهایت شما را به خواسته تان می رساند.

و همینطور تعهد داشتن به تمرین کردن قانون جذب مردان ، اینکه دقیقا خواسته خود را واضح، دقیق و مشخص ثبت کنید. باور داشته باشید که می توانید به خواسته خود برسید، خود را در سطح و اندازه هدفتان ببینید، اعتماد به نفس لازم و کافی داشته باشید، از قدرت تجسم خود استفاده کنید، قدرت کلمات را دست کم نگیرید و در تمام این مراحل شکرگزاری را اصل مهمی در زندگی خود قرار دهید

و در پایان این موارد را بارها بارها تکرار کنید تا ملکه ذهنتان شود، و به یک باور و یقین قطعی تبدیل شود.

 

دوره رایگان جذب عشق

 

 

 

۶ دیدگاه. همین الان خارج شوید

 • عالی هستین

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید ببخشید ۱ماه باکسی آشنا شدم میخوام شیفیه خودم کنم سه سال از همسرم جدا شدم سیاست رفتاری ندارم ممنون از سایت شما

  پاسخ
 • مطالب خیلی خیلی خیلی خوبی بودن من از خوندن لذت بردم

  پاسخ
 • سلام
  اتفاقات زندگی ما رو کانون توجه ما میسازه و کانون توجه ما از ورودی های ذهن ما نشات میگیره، چیزهایی که می بینیم، میشنویم، احساس می کنیم، به یاد میاریم، … واسه همین شدیداً تاکید میکنم که تلویزیون، شبکه‌های اجتماعی، موزیک نامناسب، افراد نادرست، .. رو از زندگی مون حذف یا حداقل کم کنیم چون بدجور برامون باور می‌سازند و روی احساسمون و جذب شرایط تاثیر می‌ذارند. من ساعتی از شب رو تعیین کردم و کوتاه یه چک میکنم. این عوامل اعتماد به نفس آدم رو پایین میارن و به آدم احساس دپرسی و بی فایدگی میدن و نمی‌دارند جذب درست عمل کنه. بهتر قبل از کم کردن جایگزین هایی رو تعیین کنیم که وسوسه نشیم بریم سمت شون!!!
  برای جذب یک مرد ایده آل بهتره اول خودمون یه همسر ایده آل باشیم. یعنی بعد از نوشتن فهرست همسر دلخواه ببینیم این ویژگی‌ها رو خودمون هم داریم؟؟ اگه نه، بوجود بیاریم یا اگه نمی‌تونیم اون ویژگی رو قلم بگیریم. آدم ها مشابه خودشونو جذب می کنند.
  .
  .
  .
  چقدر این جمله خوب «اگر میخواهی نتایج متفاوت تری بگیری، باید متفاوت از اکثریت جامعه فکر کنی.». دقیقا همینه، برای گرفتن نتایج متفاوت باید کارهای متفاوت انجام داد مثل به جای توجه به آمار طلاق و زندگی های شکست خورده بهتر تمرکز رو روی زندگی های موفق و زوج های خوشبخت گذاشت. یک راه اینه که باهاشون معاشرت کنیم تا واقعا به این باور برسیم که میشه ازدواج موفق داشت، فیلم های هپی اند در این زمینه دید، کتاب های مشابه خوند حتی از ازدواج موفق خودمون بنویسیم، تصویر سازی کنیم، با دیگران در موردش حرف بزنیم همونایی که استاد تاکید دارند
  .
  .
  علاوه بر تمرین مراقبه که استاد اشاره کردند، یک راه خوب دیگه «رفتن تو حالت روحی متاهلی هست» یعنی شما خانم متاهل صبح چه ساعتی باید پاشی؟ آشپزی بلدی؟ آیا هنوز باید وقتتو با دوستای مجردیت بگذرونی؟ همسرت با خستگی از سرکار میخواد بیاد خونه قراره شما رو با چه ظاهری ببینه؟ آیا اخلاقت خوب هست؟ اعتماد به نفس داری؟ افسرده ای یا شاداب؟ ….
  .
  .
  یک نوع شکرگزاری دیگه سپاسگزاری بابت خواسته هایی هست که قراره بهشون برسید یعنی همین الان بابت همسر ایده‌آلی که جذب کردی خدا رو شکر کن با اینکه هنوز به زندگی ت وارد نشده (شکرگزاری می‌تونه کلامی یا قلبی باشه مهم احساسه یعنی باید حس خیلی خوبی بهت دست بده)
  .
  .
  مقاله خوبی بود

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.